uwaga! limit zgłoszeń na targ został wyczerpany!
z dniem 4.07.2019 lista została zamknięta.
po weryfikacji zgłoszeń możliwe jest otwarcie puli uzupełniającej od 15.10.2019.

targ niewolników

Poczuj kwintesencję femdom podczas zabawy, w której za zgodą i na własne życzenie ulegli panowie zostaną „zlicytowani” i „sprzedani”, a Dominy będą mogły bawić się, wybierając i licytując wybrany„towar”. Po wygranej aukcji niewolnik zostanie przekazany Dominie, która go wylicytowała i będzie jej służył podczas całej imprezy. Oczywiście wszystko odbywać się będzie w granicach preferencji, które uczestnik zaznaczy w ankiecie.Ankieta zostanie przekazana Dominie w postaci specjalnego Certyfikatu niewolnika wystawionego przez WFP.

Uwaga! Targ jest wyłącznie formą zabawy. Nie zajmujemy się handlem ludźmi. Do licytacji będziemy używać bonów, nieposiadających faktycznej wartości finansowej. W licytacji udział mogą brać tylko Dominy.

Jak odbywa się Targ?

Warunkiem udziału dla uległych jest wysłanie zgłoszenia wraz z wypełnioną ankietą preferencji w formularzu poniżej. Ankieta jest stworzona po to, by w trakcie aukcji licytator odczytał te preferencje i uwydatnił walory każdego uczestnika wystawionego na aukcji, co pozwoli ocenić wartość nabywanego „towaru”. Zapewni to komfort wyboru Dominom, a niewolnikom – bezpieczeństwo po wylicytowaniu. Panie będą wiedziały, czego mogą się spodziewać po swoim „nabytku”.

Dominy chcące wziąć udział w Targu dostaną od organizatorów specjalne bony WFP, które będą honorowane na licytacji.

Niewolnicy obu płci z przypiętymi numerami zostaną wystawieni do obejrzenia na scenie na kwadrans przed licytacją. Dominy będą mogły ich obejrzeć i ocenić walory z pewnej odległości. Dozwolony dress code niewolnika na Targu – CFNM, seksowne figi lub bokserki, obroża, smycz, kajdanki. Dla niewolnic – stroje wg ogólnego dress-code imprezy.

Następnie licytator ogłosi początek aukcji i wylicytuje uczestników w losowej kolejności. Każdy z nich będzie wprowadzany na smyczy i będzie miał chwilę by zaprezentować się na scenie – tu liczy się inwencja i kreatywność. Możecie śmiało zaprezentować, na co was stać!

Wylicytowani niewolnicy zostaną przekazane do dyspozycji Domin niezwłocznie po zakończeniu licytacji.

Uwaga! „Towar” nie ma możliwości rezygnacji z udziału w aukcji po jej rozpoczęciu! Liczba niewolników wystawionych na licytację jest ograniczona – decyduje kolejność zapisów. Oczywiście wykupiony niewolnik zawsze ma prawo do skorzystania ze słowa bezpieczeństwa.

zgłoszenie na targ i Lista preferencji

(do służby Dominie podczas imprezy):

Opisz swoje dodatkowe atuty, które mogą zachęcić Dominy do zakupu właśnie ciebie (maks. 500 znaków).
ZAMKNIJ