DLA KOGO?

Impreza przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. Tematem przewodnim imprezy jest Dominacja Kobieca, czyli femdom. Zapraszamy do udziału w WFP:

Dominujące kobiety

Doświadczone i początkujące, profesjonalistki i pasjonatki, mające własnych uległych i dopiero poszukujące.

Jesteś Dominą – a więc jesteś wyjątkowa. Ty – olśniewająca, władcza Kobieta. Podporządkowanie, zadawanie bólu, władza? Tak! Pokaż uległym luksus bycia pod Twoim obcasem. Uwódź, kuś, baw się perwersyjnie, ale bezpiecznie.

WFP to impreza, o której być może zawsze marzyłaś, wielka gala Domin. Przyjdź sama, ze swoim uległym/uległą, z koleżanką. Nie masz uległego? Na WFP możesz poznać odpowiedniego w trakcie  imprezy – np. kupić na czas imprezy na Targu niewolników lub wybrać do zabawy spośród wolnych uległych uczestników imprezy.

Zachęcamy byś zabrała na imprezę swoje ulubione gadżety – szpicrutę, flogger etc. Podczas zabaw w playroomie pamiętajmy o przestrzeganiu zasad WFP – bawimy się na trzeźwo, bezwzględnie respektujemy safe word oraz preferencje uległych, które rozpoznasz po kolorze opaski.

Kobiety–sadystki, Topy, Dominujące kinksterki

Realizujesz się w zabawach sadystycznych? A może lubisz ABDL? Czy bycie Topem? Jeżeli czujesz swoją wyższość nad uległymi, dominujesz na swój własny sposób, Warsaw Femdom Party to impreza dla Ciebie. Masz dużą szansę, aby spośród gości WFP wybrać sobie tego, któremu Twój styl dominacji przypadnie do gustu. Zapraszamy!

Ulegli mężczyźni

Fascynuje cię idea Dominacji Kobiecej? Bezskutecznie szukasz Dominy, czy jedynie fantazjowałeś o tym, by znaleźć się pod obcasem władczej Pani? Nieważne czy jesteś doświadczony, czy dopiero odkrywasz uległą stronę własnej natury. Czas najwyższy wyjść ze świata fantazji – dajemy ci wyjątkową szansę przeżycia być może najwspanialszej przygody femdom w twoim życiu. Jeśli szukasz Dominy na stałe lub do związku, jesteś odważny i zdecydowany, możesz wziąć udział w zabawach w play roomie czy konkursach – być może znajdzie się tam Dominująca Pani, z którą przypadniecie sobie do gustu. Wyjątkową atrakcją i szansą jest także udział w Targu niewolników – zgłoś się, zostaniesz wylicytowany, sprzedany, będziesz mógł służyć Pani na wyłączność na czas imprezy – któż wie, co wydarzy się dalej? A to wszystko w luksusowym otoczeniu, w atmosferze wzajemnej zgody i bezpieczeństwa – safe word obowiązuje wszystkich, a kolor opaski wskaże Dominom twoje preferencje. Jeżeli obawiasz się o swoją prywatność, możesz przyjść w fetyszowej masce lub kominiarce.

Uległe kobiety

Kobieta ulega Kobiecie. Piękny i podniecający obrazek. Wiele Domin lubi dominację w stronę kobiet, dlatego serdecznie zapraszamy was, drogie panie – na pewno wasza obecność na WFP zostanie należycie doceniona.

Uległe osoby transpłciowe, transseksualne, crossdressers, queer

Pociąga Cię uległość wobec Kobiet? Chcesz się znaleźć w otoczeniu wielu pięknych Domin? Załóż ulubioną kreację i przyjdź na WFP.  Zaprezentujesz się bezpiecznie i zabawisz w otoczeniu, które docenia i rozumie Twoją pasję.

Switche –kobiety i mężczyźni

Na WFP obowiązuje ścisła zasada Dominacji Kobiecej, więc mężczyzna–switch może występować tylko jako uległy, zaś kobieta–switch jako Dominująca lub uległa.

NO MALE DOMINATION!

Na Warsaw Femdom Party nie tolerujemy zachowań dominacyjnych w kierunku Kobiet. WFP w zamyśle jest imprezą stricte dla Domin i ich podwładnych, zatem prosimy o uszanowanie tego faktu.

Osoby dopiero chcące poznać klimat Femdom

Zapraszamy na imprezę osoby spoza środowiska BDSM. Możesz przyjść, zobaczyć, porozmawiać. Bez skrępowania i obaw poznać z bliska wysublimowaną odmianę BDSM, jaką jest – Dominacja Kobieca.

Jesteś Kobietą, czujesz pociąg do dominacji i interesuje Cię wejście w świat femdom? Serdecznie zapraszamy do udziału w WFP.

Ty i Twój partner pragniecie wkroczyć w świat Dominacji Kobiecej, ale nie wiecie od czego zacząć? Przyjdźcie na WFP. Będziecie mogli zobaczyć prawdziwe piękne oblicze Dominacji Kobiecej, a może nawet odważycie się spróbować jej smaku. Przy czym nic na siłę – nikt nie musi brać udziału w zabawach. Można jedynie popatrzeć, porozmawiać, wypić drinka i potańczyć. Jedyną zasadą jest przestrzeganie dress codu oraz bawienie się zgodnie z Regulaminem imprezy.