1. Kliknij na przycisk „KUP BILET” powyżej, zostaniesz przeniesiony na stronę zakupu.
  2. Wybierz potrzebną liczbę biletów i kliknij „Zaktualizuj”.
  3. Kliknij „Zapłać za bilety”, zostaniesz przeniesiony do Formularza rejestracji na WFP.
  4. Wpisz dane uczestnika oznaczone czerwoną gwiazdką: w polu „Imię, nazwisko” podaj swój NICKNAME (lub wszystkich uczestników, jeśli kupujesz więcej niż 1 bilet). Jeśli nie chcesz podawać nr telefonu, wpisz zera. Podaj prawidłowy adres e-mail. NIE podawaj swojego imienia i nazwiska!
  5. Zaakceptuj Regulamin serwisu i kliknij „Kupuję i płacę” – po przejściu do następnego kroku otrzymasz wiadomość z numerem rachunku bankowego organizatora wydarzenia. Użyj numeru biletu w tytule przelewu bankowego/przelewu BLIK.
  6. Bilet zostanie do Ciebie wysłany automatycznie po zaksięgowaniu płatności na rachunku organizatora i zatwierdzeniu opłaty w systemie rezerwacyjnym, maks. w ciągu 48 godz. od momentu dokonania płatności.
  7. Uwaga! Jeśli po ok. 5 minutach nadal nie widzisz wiadomości wysłanej z adresu Event on Click no-reply@eventon.click w swojej skrzynce pocztowej, sprawdź folder „SPAM”!
  8. Zapłać za bilet/y wybranym przez siebie sposobem. Na wpłatę czekamy maksymalnie do 72 godzin – po tym czasie rezerwacja zostanie anulowana. Dla tych którzy nie chcą korzystać z płatności przez bank/BLIK, istnieje możliwość zapłaty gotówką i osobistego odbioru biletu (tylko Warszawa) – prosimy o kontakt mailowy.
  9. W przypadku odwołania imprezy z powodu braku dostatecznej liczby uczestników (150) lub wprowadzenia ograniczeń rządowych dotyczących organizacji imprez masowych, gwarantujemy zwrot pełnej wpłaconej kwoty za bilet w ciągu 10 dni roboczych od daty odwołania.
  10. W sprawie zwrotów lub dowolnych pytań dotyczących zakupu biletów prosimy o kontakt mailowy: bilety@warsawfemdomparty.pl