1. Kliknij na przycisk „KUP BILET” powyżej, zostaniesz przeniesiony na stronę zakupu.
  2. Wybierz potrzebną liczbę biletów i kliknij „Zaktualizuj”.
  3. Kliknij „Zapłać za bilety”, zostaniesz przeniesiony do Formularza rejestracji na WFP.
  4. Wpisz dane uczestnika oznaczone czerwoną gwiazdką: w polu „Imię, nazwisko” podaj swój NICKNAME (lub wszystkich uczestników, jeśli kupujesz więcej niż 1 bilet). Jeśli nie chcesz podawać nr telefonu, wpisz zera. Podaj prawidłowy adres e-mail. NIE podawaj swojego imienia i nazwiska!
  5. Zaakceptuj Regulamin serwisu i kliknij „Kupuję i płacę” – po przejściu do następnego kroku otrzymasz wiadomość z numerem rachunku bankowego organizatora wydarzenia. Użyj numeru biletu w tytule przelewu bankowego/przelewu BLIK.
  6. Bilet zostanie do Ciebie wysłany automatycznie po zaksięgowaniu płatności na rachunku organizatora i zatwierdzeniu opłaty w systemie rezerwacyjnym, maks. w ciągu 48 godz. od momentu dokonania płatności.
  7. Uwaga! Jeśli po ok. 5 minutach nadal nie widzisz wiadomości wysłanej z adresu Event on Click no-reply@eventon.click w swojej skrzynce pocztowej, sprawdź folder „SPAM”!
  8. Zapłać za bilet/y wybranym przez siebie sposobem. Na wpłatę czekamy maksymalnie do 72 godzin – po tym czasie rezerwacja zostanie anulowana. Dla tych którzy nie chcą korzystać z płatności przez bank/BLIK, istnieje możliwość zapłaty gotówką i osobistego odbioru biletu (tylko Warszawa) – prosimy o kontakt mailowy.
  9. W przypadku odwołania imprezy z powodu braku dostatecznej liczby uczestników (150) lub wprowadzenia ograniczeń rządowych dotyczących organizacji imprez masowych, gwarantujemy zwrot pełnej wpłaconej kwoty za bilet w ciągu 10 dni roboczych od daty odwołania.
  10. Zwrot zakupionych biletów możliwy jest tylko do 14 sierpnia 2024, za potrąceniem 50 zł opłaty manipulacyjnej. Po 14 sierpnia zakupiony bilet można jedynie odsprzedać – jest to dozwolone, bilety nie są imienne.
  11. W sprawie zwrotów lub dowolnych pytań dotyczących zakupu biletów prosimy o kontakt mailowy: bilety@warsawfemdomparty.pl