REGULAMIN WFP

 1. Bawimy się bezpiecznie, świadomie i za obopólną zgodą.
 2. Do Dominujących Pań zwracamy się wyłącznie per Pani (dozwolone są zwroty Mistress, Lady, Madame) i z należytym szacunkiem.
 3. Jeżeli chcesz zwrócić na siebie uwagę Dominującej Pani, po prostu grzecznie zapytaj, czy możesz służyć Jej podczas imprezy.
 4. Domino, jeżeli chcesz zabawić się z uległym, zwróć uwagę na kolor opaski:

czerwony – lubię spanking, mogę mieć ślady na ciele (bez naruszenia ciągłości tkanek);

niebieski – lubię fetysz stóp, inne łagodne praktyki femdom nie pozostawiające żadnych śladów na ciele;

biały – jestem nowy/nowa i chcę poobserwować, porozmawiaj ze mną!

Dominy wybierają dla siebie kolor opaski wedle własnych preferencji. W trakcie imprezy można zmienić kolor opaski na inny, w tym celu należy zwrócić się do Organizatorów (mają zielone opaski) po nową opaskę.

 1. Słowo bezpieczeństwa (SW – safe word) na WFP obowiązuje wszystkich uczestników i brzmi: „TRUSKAWKA”. Wypowiedzenie SW oznacza natychmiastowe zakończenie akcji, czyli konkretnej stosowanej praktyki. Safe word respektujemy wszyscy – zarówno Dominujące Kobiety, jak i ulegli/uległe. Międzynarodowe SW „RED” jest również akceptowane i posiada taką samą moc, jak stałe SW imprezy.
 2. NO SEX. Warsaw Femdom Party jest imprezą bez seksu w jakiejkolwiek formie. Zakazane również są takie praktyki jak: pissing, scat, bloodplay. Stawiamy na femdom z klasą, kuszenie, świadome zadawanie i przyjmowanie bólu które ma służyć przyjemności Dominujących Pań, ale także satysfakcji uległych.
 3. NO PHOTO. Obowiązuje całkowity zakaz robienia zdjęć. Na imprezie będzie obecny akredytowany profesjonalny fotograf, który na życzenie wykona Wam zdjęcia na specjalnej „ściance celebrytów” na parterze. Osoby łamiące zasadę „NO PHOTO” zostaną natychmiast wyproszone z imprezy!
 4. NO MALE DOMINATION! Na Warsaw Femdom Party nie tolerujemy zachowań dominacyjnych w kierunku Kobiet. WFP w zamyśle jest impreza stricte dla Domin i ich podwładnych, zatem prosimy o uszanowanie tego faktu.
 5. Wiemy jak ważne jest dla Was dyskrecja podczas zabaw klimatycznych. Dlatego możecie zapewnić sobie poczucie anonimowości (zwłaszcza ulegli panowie, którzy nigdy dotąd nie brali udziału w takich imprezach) przychodząc w gustownych maskach albo fetyszowych kominiarkach. Pamiętajcie jednak, że osoby zamaskowane nie będą mogły wziąć udziału w Targu niewolników i mają mniejsze szanse na poznanie swojej wymarzonej Pani.
 6. Z szacunku do Dominujących Pań prosimy uległych panów o zachowanie zdrowego rozsądku w korzystaniu z oferty napoi wyskokowych. Osoby nadużywające alkoholu będę wypraszane z imprezy. W playroomie bawimy się na trzeźwo!
 7. NO DRUGS! Na Warsaw Femdom Party obowiązuje całkowity zakaz używania narkotyków, dopalaczy i innych substancji psychoaktywnych. Osoby przyłapane/podejrzane o stosowanie powyższych substancji zostaną wyproszone z imprezy bez prawa wstępu na następne edycje.
 8. Bezpieczeństwo. Na imprezie nad naszym bezpieczeństwem będzie czuwać profesjonalna ochrona.