zapraszamy naszych stałych i nowych sponsorów na III EDYCJę WFP

Nasi sponsorzy III edycji WFP:

Lula Pink Sex Boutique & Blog     www.lulapink.pl

Lula Pink Sex Boutique & Blog to sklep erotyczny online i platforma wymiany erotycznych inspiracji o dziewczyńsko-queerowym charakterze. W niepokornym sex shopie znajdziecie zarówno kink, jak i wanilię. Wysokiej klasy silikonowe dildoski, wibratory dla kobiet, mężczyzn i osób niebinarnych. Skórzane i wegańskie akcesoria BDSM – smycze, kajdanki, packi floggery i wszystko to, co w Waszych kinkowych duszach gra. W naszej ofercie znajdziecie również lubrykanty o doskonałym składzie, olejki do masażu i inne kosmetyki intymne. Misją Luli jest szerzenie sekspozytywnych idei oraz zaangażowane społecznie działania, dlatego regularnie przekazujemy 5% naszych dochodów na cele związane ze wsparciem kobiet, społeczności LGBTQIA oraz polskiej sztuki erotycznej.

Whips     www.whips.com.pl

WHIPS to wyjątkowa kolekcja erotyczna, stworzona przez rzemieślników z Wrocławia. Historia naszego zakładu sięga 1986 roku. Na początku specjalizowaliśmy się w produkcji skórzanych paskówi dodatków dla branży krawieckiej, współtworzyliśmy kolekcje skórzanych toreb.Z biegiem czasu nasza oferta została powiększona o portfele i wyroby biżuteryjne, które dumnie prezentowaliśmy na różnych imprezach. Ten krok spowodował, że w naszym zakładzie powstała nowa jakość produkcji, a procesy technologiczne zostały dopracowane w najmniejszych szczegółach. W rezultacie nasze rzemiosło przykuło uwagę firm z branży erotycznej i tak zaczęła się nasza niezwykła przygoda…

Leather Seduction     www.leatherseduction.com

Leather Seduction to odpowiedź dla wszystkich, którzy wymagają wysokiej jakości i poszukują prawdziwych, skrępowanych doznań. Produkowane w Polsce wyłącznie z naturalnej skóry. Sześć wyjątkowych kolekcji różniących się kolorem i fakturą materiału oraz wykończenia. W każdej z nich znajdziecie komplet akcesoriów, pozwalających spełnić każdą, nawet najbardziej wyszukaną fantazję.

Demoniq – lingerie & clothing     www.demoniq24.pl

Polska marka specjalizująca się w produkcji bielizny i odzieży z pogranicza fashion, clubwear i Fetish. Oferująca zróżnicowane kolekcje skierowane do różnych grup odbiorców. Firma specjalizuje się w unikalnych, autorskich projektach, produktach i stylistykach. Wyróżniają ją wysoka jakość produktów, opakowań oraz standardu odszycia. Szczególny wyróżnikiem jest unikalność i oryginalność każdej kolekcji i produktu oraz zwrócenie uwagi na walory artystyczne, ale i rozrywkowe. Każdy produkt demoniq jest projektowany i wytwarzany w centrali firmy mieszczącej się w Łodzi w Polsce. Produkty marki demoniq dostępne są w całej Europie, a także Rosji, Korei, Japonii, RPA, USA. Produkty demoniq dostępne są od 2012 roku.

RFP Regnes Fetish Planet     www.regnes.eu

Polska marka oferująca bieliznę i odzież męską z pogranicza Fetish, clubwear. Posiadająca w swojej ofercie także unikalną odzież i bieliznę gender w charakterze fetish. Wyróżnia ją unikalne wzornictwo, produkt wysokiej jakości wykonania i wykorzystanych surowców. Każdy produkt RFP Regnes Fetish Planet, jest projektowany i wytwarzany w centrali firmy mieszczącej się w Łodzi w Polsce. Firma specjalizuje się w unikalnych, autorskich projektach, produktach i stylistykach. Oferuje zróżnicowane produkty skierowane do klientów poszukujących wysokiej jakości produktów o unikalnej i charakterystycznej stylistyce. Produkty RFP Regnes Fetish Planet są dostępne od 2019 roku.

CRD Crossdresser Fetish Line – linia RFP Regnes Fetish Planet

Unikalna na skalę światową – odważna i nowoczesna kolekcja skierowana do Crossdresserów. Pierwsza na świecie, komercyjna linia produktów fetyszowych. Zaprojektowana i wyprodukowana w Europie przez markę RFP Regnes Fetish Planet. Najważniejszą i kluczową cechą tej linii jest fakt, że oferuje produkty Fetish w damskiej stylistyce, dopasane do męskiej sylwetki. Zapadające w pamięć atrakcyjne wzory, bardzo wysoka jakość wykorzystanych materiałów, doskonała jakość wykonania. Oferta skierowana do wymagającego klienta nastawionego na unikalny produkt spełniający wyrafinowane oczekiwania. Linia Crossdresser Fetish Line dostępna jest od 2021 roku. Oferta Crossdresser dostępna na stronie: www.regnes.eu.

Tomás de la Rocha     www.tomasrocha.pl

Marka jubilerska i sklep Tomás de la Rocha powstały w roku 2017 z połączenia pasji do tworzenia biżuterii oraz zamiłowania do BDSM. Oferuje biżuterię subtelnie podkreślającą role w klimacie – a więc zarówno Dominujące Panie, jak i ulegli panowie znajdą w nim doskonałe pomysły na prezent dla swojej klimatycznej połówki. Emocje zaklęte w złocie, srebrze i kamieniach szlachetnych – trwałe, piękne i unikatowe. Każde zamówienie może zostać spersonalizowane na życzenie, ponadto można wykonać ozdobę na indywidualne zamówienie. Biżuteria marki Tomás de la Rocha jest wytwarzana ręcznie. Sklep Tomás de la Rocha jest stałym sponsorem Warsaw Femdom Party.

BOOTKY.PL    www.bootky.pl

Bootky to największy w Polsce sklep oferujący luksusowe buty Pleaser z USA. W ofercie możecie znaleźć zjawiskowe buty do pole dance, buty fetyszowe oraz obuwie alternatywne. Fetyszowa seria Devious oraz Demonia podbiją serca Dominujących Pań oraz uległych panów. Wyjątkowe, drapieżne i ekstremalnie eleganckie, wysokie do samego uda kozaki lub klasyczne, czarne szpilki uzupełnią strój każdej stylowej i wytwornej Dominy!

Venus Erotic Store     www.venus.net.pl

Venus to nie zwykły sex shop. To nietuzinkowa drogeria erotyczna, gdzie z ogromną pasją i zaangażowaniem dobieramy asortyment, aby sprostał wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz wygodną formę zakupów online. Nasz internetowy sex-shop dedykowany jest wszystkim, którzy poszukują sposobu na wprowadzenie do swojej sypialni nowej energii i świeżych pomysłów.

Kinky Winky     www.kinkywinky.pl

Sex shop inny niż wszystkie: przyjazny i pozytywnie nastawiony do sfery seksualnej, otwarty na każdą płeć, tożsamość i orientację. Skierowany do osób szukających czegoś nowego, do ludzi zrażonych wulgarnymi sklepami. W 2014 roku Kinky Winky z rąk klientów otrzymał tytuł „najlepszego sklepu erotycznego” w Polsce.

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie dla Warsaw Femdom Party!

Zapraszamy do współpracy przy IV edycji WFP!

Pakiety sponsorskie:

Wariant I – 500 zł – publikacja materiałów promocyjnych – podlinkowana strona na naszej stronie internetowej w zakładce Partnerzy, opis firmy/towarów/usług do 150 znaków.

Wariant II – 1500 zł – publikacja materiałów promocyjnych – podlinkowana strona na naszej stronie internetowej w zakładce Partnerzy, opis firmy/towarów/usług do 400 zn., możliwość dystrybucji ulotek/bezpłatnych próbek podczas imprezy, umieszczenie logotypu na ściance do zdjęć.

Wariant III – 4000 zł – publikacja materiałów promocyjnych – podlinkowana strona na naszej stronie internetowej w zakładce Partnerzy, opis firmy/towarów/usług do 1200 zn., umieszczenie nazwy firmy na opaskach uczestników, emisja teledysku reklamowego z dźwiękiem na scenie przez projektory  w Loft44, baner/rollup reklamowy, możliwość dystrybucji ulotek/bezpłatnych próbek podczas imprezy, umieszczenie logotypu na ściance do zdjęć.

Zakres pakietów sponsorskich podlega indywidualnej negocjacji i może zostać dostosowany do potrzeb Państwa firmy.

Zapraszamy do kontaktu z organizatorami imprezy: