zapraszamy naszych stałych i nowych sponsorów na V Edycję WFP

Pakiety sponsorskie:

Wariant I – 500 zł – publikacja materiałów promocyjnych – podlinkowana strona na naszej stronie internetowej w zakładce Partnerzy, opis firmy/towarów/usług do 150 znaków.

Wariant II – 1500 zł – publikacja materiałów promocyjnych – podlinkowana strona na naszej stronie internetowej w zakładce Partnerzy, opis firmy/towarów/usług do 400 zn., możliwość dystrybucji ulotek/bezpłatnych próbek podczas imprezy, umieszczenie logotypu na ściance do zdjęć.

Zakres pakietów sponsorskich podlega indywidualnej negocjacji i może zostać dostosowany do potrzeb Państwa firmy.

Zapraszamy do kontaktu z organizatorami imprezy:

Nasi sponsorzy IV edycji WFP:

Whips     www.whips.com.pl

WHIPS to wyjątkowa kolekcja erotyczna, stworzona przez rzemieślników z Wrocławia. Historia naszego zakładu sięga 1986 roku. Na początku specjalizowaliśmy się w produkcji skórzanych paskówi dodatków dla branży krawieckiej, współtworzyliśmy kolekcje skórzanych toreb.Z biegiem czasu nasza oferta została powiększona o portfele i wyroby biżuteryjne, które dumnie prezentowaliśmy na różnych imprezach. Ten krok spowodował, że w naszym zakładzie powstała nowa jakość produkcji, a procesy technologiczne zostały dopracowane w najmniejszych szczegółach. W rezultacie nasze rzemiosło przykuło uwagę firm z branży erotycznej i tak zaczęła się nasza niezwykła przygoda…

Leather Seduction     www.leatherseduction.com

Leather Seduction to odpowiedź dla wszystkich, którzy wymagają wysokiej jakości i poszukują prawdziwych, skrępowanych doznań. Produkowane w Polsce wyłącznie z naturalnej skóry. Sześć wyjątkowych kolekcji różniących się kolorem i fakturą materiału oraz wykończenia. W każdej z nich znajdziecie komplet akcesoriów, pozwalających spełnić każdą, nawet najbardziej wyszukaną fantazję.

Demoniq – lingerie & clothing     www.demoniq24.pl

Polska marka specjalizująca się w produkcji bielizny i odzieży z pogranicza fashion, clubwear i Fetish. Oferująca zróżnicowane kolekcje skierowane do różnych grup odbiorców. Firma specjalizuje się w unikalnych, autorskich projektach, produktach i stylistykach. Wyróżniają ją wysoka jakość produktów, opakowań oraz standardu odszycia. Szczególny wyróżnikiem jest unikalność i oryginalność każdej kolekcji i produktu oraz zwrócenie uwagi na walory artystyczne, ale i rozrywkowe. Każdy produkt demoniq jest projektowany i wytwarzany w centrali firmy mieszczącej się w Łodzi w Polsce. Produkty marki demoniq dostępne są w całej Europie, a także Rosji, Korei, Japonii, RPA, USA. Produkty demoniq dostępne są od 2012 roku.

Tomás de la Rocha     www.tomasrocha.pl

Marka jubilerska i sklep Tomás de la Rocha powstały w roku 2017 z połączenia pasji do tworzenia biżuterii oraz zamiłowania do BDSM. Oferuje biżuterię subtelnie podkreślającą role w klimacie – a więc zarówno Dominujące Panie, jak i ulegli panowie znajdą w nim doskonałe pomysły na prezent dla swojej klimatycznej połówki. Emocje zaklęte w złocie, srebrze i kamieniach szlachetnych – trwałe, piękne i unikatowe. Każde zamówienie może zostać spersonalizowane na życzenie, ponadto można wykonać ozdobę na indywidualne zamówienie. Biżuteria marki Tomás de la Rocha jest wytwarzana ręcznie. Sklep Tomás de la Rocha jest stałym sponsorem Warsaw Femdom Party.

Venus Erotic Store     www.venus.net.pl

Venus to nie zwykły sex shop. To nietuzinkowa drogeria erotyczna, gdzie z ogromną pasją i zaangażowaniem dobieramy asortyment, aby sprostał wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz wygodną formę zakupów online. Nasz internetowy sex-shop dedykowany jest wszystkim, którzy poszukują sposobu na wprowadzenie do swojej sypialni nowej energii i świeżych pomysłów.

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie dla Warsaw Femdom Party!

Zapraszamy do współpracy przy V edycji WFP!