GDZIE?

ul. Otwocka 14, 03-759 Warszawa

5. edycja WFP odbędzie się w miejscu, w którym zakochałyśmy się od pierwszego wejrzenia, i mimo iż była to opcja najdroższa, zrobiłyśmy wszystko, aby ostatnia edycja Warsaw Femdom Party, odbyła się właśnie tam.

Dlaczego? Bo chcemy, abyście zapamiętali tę edycję jako najlepszą ze wszystkich. Mała Warszawa łączy postindustrialny klimat z nowoczesnym, eleganckim wystrojem i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi zastosowanymi na potrzeby eventów. Na pewno urzeknie was sąsiedztwo majestatycznych elementów pradawnej maszynerii i wygodnych kanap w stylu glamour, a niezwykle praktyczny i wygodny rozkład i przestronność pomieszczeń usytuowanych na parterze (brak schodów!), zadbane wnętrza oraz całkowita dyskrecja tego miejsca będą sprzyjać znakomitej zabawie podczas 5. edycji Warsaw Femdom Party.

Do waszej dyspozycji w Małej Warszawie oddajemy:

  • Dużą Salę Koncertową o powierzchni 250 m2, o wysokości 3,70 m, ze sceną 29 m2. To tutaj będą się odbywać główne wydarzenia imprezy – pokazy, performance, Targ niewolników, Loteria. W tej Sali zorganizujemy także wygodną strefę chillout, zostaną wydzielone miejsca do footfetish i tramplingu, jak również znajdzie się miejsce do uwiązania na smyczy waszych piesków i innych futrzaków.
 
  • Playroom o powierzchni 70 m2, o wysokości 3,7 m – połączony z Salą Koncertową, ale oddzielony od niej ciężkimi przesuwnymi drzwiami w stylu industrialnym. W playroomie tradycyjnie staną piękne meble BDSM Architecture – naszych partnerów z Litwy. Chłosta, unieruchamianie, zamykanie w klatce, human furniture, wax play i inne zabawy dozwolone na WFP – wszystko to będziecie mogli zrealizować w tym zmysłowo podświetlonym na czerwono, przestronnym plaroomie.
 
  • Salę Klubową „Piec” – miejsce o powierzchni 190 m2, o wysokości 5 m, gdzie stanie nasz bar z pysznymi koktajlami i napojami bezalkoholowymi i gdzie zaserwujemy Wam drobne przekąski (fingerfoods). Przestrzeń ta składa się z dwóch połączonych sal, wyposażonych w wygodne kanapy i fotele dla około 70 osób. Wnętrze o wyjątkowym klimacie z wiernie zachowanymi elementami starej fabryki przeznaczamy na chillout, tu muzyka nie będzie wam przeszkadzała w fascynujących rozmowach o femdom, a przyjemność z drinków i konwersacji możecie sobie dodatkowo umilić korzystając z elementów footfetish, masażu stóp i żywych podnóżków.
 
  • Patio o powierzchni ponad 500 m2 – z Sali Piec i holu głównego wejścia prowadzą na patio o powierzchni ponad 500 m2. Jest to miejsce dość dyskretne i możemy z niego swobodnie korzystać podczas naszego eventu – o nasze bezpieczeństwo zadba profesjonalna ochrona, jednak prosimy o niewychodzenie i niewyprowadzanie na smyczy uległych korzystających z pełnej nagości (CFNM) podczas eventu.
  •  

JAK DOJECHAĆ: